ثبت برند در گرگان

وقتی از ثبت برند صحبت می شود منظور به ثبت رساندن یک علامتی که با کمک ان بتوانیم کالاها و خدمات خود را از دیگر کالاهای مشابه متمایز کنیم در دنیای امروز از این علامت و شاخصه توسط نظامهای دولتی محافظت می شود که با پرداخت مبلغی این حمایت محقق می شود.

ثبت برند برای تمامی مصرف کنندگان این امکان را به ارمغان می اورد که از کالا و خدماتی که مورد نظرشان است و با علامت و شاخصه مشخصی که ازدیگر کالاها و خدمات متمایز گردیده استفاده کنند.

هدف از ثبت برند در گرگان

انتخاب کردن و به ثبت رساندن برند یکی از اهداف مهم برای شناخته  شدن و شناساندن محصولات،خدمات و داشتن وجه تمایز است

متقاضیان محترم باید این نکته را بدانند  که زمان تعیین شده جهت محافظت از یک برند به مدت 10 سال است و بعد از تمام شدن مدت 10 ساله-برند ثبت شده این قابلیت را دارد که مجدد تمدید شود.شایان ذکر است که صاحبان و مالکان علامت یا برند تجاری ثبت شده در گرگان   می توانند با محافظت های درست از تلاش رقیبان و یا اشخاص دیگر جهت سو استفاده کردن از نام  و نشان تجاری خود پیشگیری کنند.

متقاضیان ثبت برند تجاری در گرگان   باید این نکته را بدانند که کلیه عبارت ها و واژه های نشان تجاری/علائم تجاری مترادف با کلمه برند هستند و همان معنی را شامل می شوند اگر تصمیم دارید برند و یا موارد ذکر شده در فوق را ثبت کنید باید مراحل زیر را انجام دهید.

مدارک لازم جهت ثبت برند در گرگان

از انجایی که علائم تجاری به صورت های حقیقی و حقوقی صورت می گیرد در ارائه مدارک با یکدیگر تفاوت دارند

مدارک ثبت برند در خصوص  اشخاص حقیقی :

 • کپی شناسنامه و کارت ملی
 • کپی جواز کسب
 • ارائه یک نمونه از طرح برند و یا علامت دلخواه  به ابعاد 6*6
 • اگر تصمیم دارید که برند خود را به زبان غیرفارسی ثبت کنید ارائه کارت بازرگانی الزامی است.

مدارک ثبت برند برای اشخاص حقوقی :

 • کپی تمامی  مدارک شرکت یا شخص حقوقی ( آگهی تاسیس و تغییرات  ، روزنامه تاسیس و تمامی تغییرات مربوط به شرکت)
 • مجوزهای لازم از جمله جواز تاسیس ، جواز صنایع یا بهره برداری ، و مدارکی  که نشانگر  این باشد که مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره  در شرکت فعالیت دارند.
 • اگر تمایل دارید برند خود را به زبان غیرفارسی ثبت کنیدارائه  کارت بازرگانی الزامی است.
 • کپی مدارک شناسایی مدیرعامل شرکت
 • یک نمونه از برند و یا علامت دلخواه به ابعاد6*6

مراحل ثبت برند در گرگان

ما برای شما متقاضیان محترم مراحل ثبت برند گرگان  را به صورت ساده وروان  بیان کرده ایم که به شرح ذیل می باشد:

ثبت برند توسط متقاضی در گرگان

در ابتدا باید به سایت اداره مالکیت صنعتی وارد شوید سپس گزینه ثبت اظهارنامه الکترونیکی را انتخاب نمایید.و این نکته را بدانید که تهیه و تنظیم اظهارنامه یک امری تخصصی است و تجربه کافی در این خصوص از ملزمات است.

در این مرحله شما باید اطلاعاتی که به اشخاص حقیقی و حقوقی مربوط می شود را به صورت کامل انجام دهید اگر از طبقه محصولات اطلاعاتی ندارید باید از اطلاعات متخصصین کمک بگیرید زیرا محصولاتی که انتخاب می کنید باید با مجوز انتخابی شما متفاوت نباشد.

در مرحله بعدی باید  مدارک لازم برای  ثبت برند را در سامانه مالکیت صنعتی بارگذاری کرده و ارسال نمایید. پس از طی این مراحل نوبت به مرحله واریز هزینه های ثبت برند می رسید که باید از طریق درگاه اینترنتی واریز نمایید. پس از تکمیل تمام مراحل  پرونده ثبت می گردد و برند درخواستی شما از طریق سامانه اداره ثبت مالکیت صنعتی به کارشناسان این اداره ارسال می شود و در مرحله نوبت دهی و بررسی قرار می گیرد.

بعد از بررسی های لازم توسط کارشناس اداره مالکیت صنعتی طی زمان دو تا سه ماه نظر کارشناس مبنی بر ثبت برند درخواستی شما و یا نقص آن اعلام می شود. چنانچه برند شما شامل نقص باشد باید نسبت به رفع نقص اقدام نمایید. پس از انتشار آگهی تقاضا ثبت علامت تجاری می بایست روزنامه ثبت تقاضا علامت در سامانه روزنامه رسمی قوه قضاییه ثبت نام گردد.

ثبت برند توسط موسسه حقوقی پایش

اولین مرحله این است که مشاوران و کارشناسان خبره موسسه حقوقی پایش تمام اطلاعاتی که مورد نیاز ثبت برند در گرگان  است را از متقاضی دریافت می کنند. مرحله بعدی این است که شما تمامی مدارک موردنیازی را که در خصوص ثبت برند کارشناسان از شما می خواهند را به انها بدهید سپس مشاوران و کارشناسان موسسه حقوقی پایش بنا به اطلاعاتی که شما به انها داده اید اظهارنامه ثبت برند را گرد اوری می کنند.

کلیه طبقات اجناس و خدمات پس از دریافت مجوز اعطا شده مشخص می گردند سپس در سامانه الکترونیکی ثبت علائم تجاری به ثبت می رسند. در صورتی که اظهارنامه ثبت شده دارای نواقصی باشد کارشناسان حقوقی پایش جهت رفع نواقص اقدام می نمایند پس از منتشر شدن  اگهی درخواست  ثبت  علامت ثبت نام در روزنامه رسمی انجام می شود.با منتشر شدن روزنامه تشکیل پرونده ثبت علامت تجاری توسط وکیل موسسه حقوقی پایش انجام می پذیرد.

زمان و هزینه ، تعرفه و قیمت ثبت برند در گرگان   

برای انکه برندی ثبت شود موارد مهمی را در بر دارد که مهم ترین  ان مدت زمان ثبت برند در گرگان است. از انجایی که مجتمع حقوقی پایش دارای متخصص ترین افراد است این موفقیت را کسب کرده است که مدت زمان ثبت برند را به کمترین زمان ممکن برساند اگر شما درباره هزینه های مربوط به ثبت  برند سوالاتی دارید می توانیذ به صورت کامل و دقیق از کارشناسان ما سوالات خود را مطرح نمایید.

ثبت اضافه کالا و طبقه در گرگان

اگر قصد اضافه کردن کالا  ویا طبقات را دارید با مراجعه به سامانه ثبت علامت تجاری و با کلیک بر روی گزینه ثبت اظهارنامه گزینه افزایش کالا و طبقات را انتخاب کنید.

تمامی مراحل ثبت اضافه کالا و طبقه برند تجاری مثل ثبت اظهارنامه می باشد. تنها تفاوت این است که ثبت نام اظهارنامه برند قبلی در اداره ی مالکیت صنعتی موجود است.زمانی که اظهارنامه ثبت اضافه کالا و طبقات به اداره ارسال شد کارشناس اداره مالکیت صنعتی اظهارنامه را بررسی می کند زمانی که اظهارنامه ثبتی تایید شود باید هزینه های مربوطه جهت اضافه کالا و طبقات صادر می گردد و می تواند به انتشار برسد

اگر نیاز به مطالعه بیشتری در رابطه با ثبت شرکت در گرگان و یا ثبت تغییرات شرکت در گرگان  را دارید  این امکان برای شما وجود دارد که از طریق لینک هر کدام بتوانید به مقاله های مورد نظر انها مراجعه کنید.

ثبت علامت تجاری در گرگان

نام تجاری به دو شکل حقیقی و حقوقی می باشد و هر نشانه ای که سبب متمایز شدن یک کالا از دیگر کالاها است را علامت تجاری می گویند علامت تجاری به صورت یک مشخصه فیزیکی است.

وجود علامت تجاری در اظهارنامه الزامی است و مشخصه های خاص محصول را نشان می دهد و به شخصی که تعیین کننده نام تجاری است شخص حقیقی یا حقوق متقاضی علامت می باشد

ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در گرگان

به طرح گرافیکی که  از شکل ها و دست نوشته ها و حروف یا اشکال هندسی تشکیل شده باشد   لوگو می گویند. برای طراحی لوگواز اشکالی استفاده می شود که به صورت خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و باید وجه تمایزی بین سایر علائم تجاری باشد.

شما میتوانید جهت دریافت اطلاعات کامل در رابطه با  ثبت آرم و لوگو درگرگان   با کارشناسان تخصصی موسسه حقوقی ثبت شرکت و برند پایش تماس حاصل کنید  

واژگان مرتبط با ثبت برند در گرگان

 • ثبت علامت تجاری در گرگان
 • ثبت لوگو و نام تجاری در گرگان
 • ثبت اسم تجاری در گرگان
 • ثبت نام و نشان تجاری در گرگان
 • ثبت آرم تجاری در گرگان

ثبت برند در استان گلستان

 • ثبت برند در بندرگز
 • ثبت برند در بندر ترکمان
 • ثبت برند در گنبدکاووس
 • ثبت برند در علی آباد کتول
 • ثبت برند در آزادشهر
 • ثبت برند در کلاله
 • ثبت برند در مینودشت

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
کمترین زمان برای ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

ثبت پایش

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

پاسخگویی 24 ساعته برای ثبت برند در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.