خانه

تشکیل پرونده مالیاتی

هر شخصیت حقوقی(شرکت) باید پس از تأسیس برای تشکیل پرونده مالیاتی در واحد مالیاتی، اقدام کند. ...... بیشتر

اخذ کد اقتصادی

اخذ کد اقتصادی فعالیت های اقتصادی به طرق مختلف در جوامع صورت می گیرد. حمایت از فعالیت..... بیشتر

اخذ کارت بازرگانی

کارت بازرگانی در حقیقت مجوزی می باشد که به مالک آن ( اعم از شخص حقیقی و حقوقی ) این امکان را می دهد .....بیشتر

ثبت علامت تجاری

علامت تجاری نشانی است که قادر است کالاهای تولیدی یا خدمات ارائه شده توسط یک شخص/بنگاه....... بیشتر

ثبت شرکت تولیدی

ثبت شرکت تولیدی در عصر حاضر با پیشرفت سریع صنعت و تجارت ، فعالان اقتصادی برای برخورداری از رقابتی سالم در بستر فعالیتهای سازمان دهی شده و مکان مناسب برای گسترش کار خود نیازمند ثبت شرکت از طریق مراجع قانونی می باشند .فعالان اقتصادی باید بدانند آنچه مهم و حذف نشدنی است ثبت شرکت می باشد. در قانون تجارت شرکتها به اقسام گوناگونی تقسیم شده اند که شامل : شرکت سهامی ( عام و خاص) ، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت تضامنی ، شرکت تعاونی ، شرکت نسبی ، شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی و موسسات غیرتجاری می باشند.پس از اتمام مراحل ثبت شرکت، شماره ثبتی و شناسه ملی منحصر به فردی برای شرکت شما توسط مرجع ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری صادر می گردد .

بیشتر بخوانید...

ثبت شرکت پیمانکاری

ثبت شرکت پیمانکاری در بین انواع اعمال اقتصادی که افراد را نسبت به ثبت شرکت وایجاد تعامل با شرکاء ترغیب می کند رشته پیمانکاری متقاضیان و علاقه مندان بیشتری را شامل می شود. گرایش پیمانکاری زیرمجموعه های گسترده و تنوع کار بالایی را به همراه دارد که انجام آنها مستلزم کار گروهی است فلذا اغلب افرادی که قدم در این رشته می گذارند در اولین اقدام به ثبت شرکت پیمانکاری مبادرت می ورزند تا در چارچوب قانونی و برخورداری از حمایت و پشتیبانی قانونی فعالیت خود را آغاز کنند و به مشتریان به عنوان یک مجموعه معتبر و ثبت شده معرفی شوند و همچنین از حمایتهای قانونی لازم بهره مند گردند.

بیشتر بخوانید...

ثبت شرکت بازرگانی

ثبت شرکت بازرگانی شرکت هایی که با موضوع بازرگانی و به منظور انجام خرید ، فروش ، توزیع ، واردات ، صادرات و این دسته فعالیت ها اقدام به ثبت می نمایند شرکت بازرگانی و یا تجاری نامیده می شوند . شرکت های بازرگانی پس از تعیین موضوع فعالیت خود می توانند هم بصورت سهامی خاص و هم بصورت شرکت با مسئولیت محدود ثبت و راه اندازی شوند . حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت بازرگانی یک میلیون ریال معادل صد هزار تومان می باشد و این میزان سرمایه چه شرکت به شکل سهامی خاص ثبت شود و چه بصورت مسئولیت محدود تفاوتی نخواهد داشت

بیشتر بخوانید...

درباره ما

مجتمع پایش با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید. پایش با ارائه ی چنین خدمات منحصر بفردی در طول این 18 سال افتخار دارد که در موفقیت بسیاری از مراجعان خود سهیم باشد. تلاش ما کسب رضایت شماست.

مراحل کار توسط مجتمع پایش

نیاز اولیه

اولین گام برای هرگونه فعالیت، شناخت نیاز اولیه می باشد، اما راههای بسیاری برای فعالیت های ما می باشد و بررسی آنها بسیار سخت است. مشاوران مجتمع پایش در این قدم پس از تماس با ما، شما را در امر شناخت نیازهای خود راهنمایی می نمایند.

مشاوره

پس از تماس با مجتمع پایش، مشاوره ای کامل و جامع توسط مشاوران خبره و دوره دیده ی ما خواهید داشت. لازم به ذکر است، کلیه مشاوره های مجتمع پایش بدون دریافت مبلغی انجام خواهد گرفت.

عقد قرارداد

پس از مراجعه به مجتمع پایش و بررسی روند کاری شما توسط کارشناسان ما، قراردادی رسمی بین مجتمع پایش و شما بسته خواهد شد.

پیگیری کار شما

همواره شما در تمامی مراحل کاری خود، میتوانید از طریق تماس با کارشناس انحصاری خود، از روند کار اطلاعات کسب نمایید.

اتمام کار

پس از اتمام کار، وکلای مجتمع پایش، تمامی امور شما را در ادارات دواتی پیگیری نموده و بدون نیاز به حضور شما امور شما را به اتمام می رسانند. در نهایت، شما میتوانید کار خود را بدون کمترین نقص دریافت نمایید. هدف ما دقت و سرعت عمل در کار مشتریان خود می باشد

صفحات اصلی

صفحات اصلی

تماس مستقیم با کارشناس آنلاین مجتمع پایش

تماس