ثبت شرکت در کرج قراردادی تجاری می باشد که گاهی میان اشخاص حقیقی) مردم عادی ( و حقوقی ) شرکت ها  منعقد می گردد تا  براساس آن سرمایه، توانایی و یا روابط خود را در قالب مقررات و قوانین به منظور به دست آوردن سود و منفعت به اشتراک بگذارند و قوانین و مقرراتی که بر ثبت شرکت ها حاکم می باشد مشخص کننده و تعیین کننده نحوه این روابط می باشد.

تشریحی که در فوق ذکر گردید یکی از ساده ترین و آشکارترین تعریف ها به منظور ثبت شرکت در کرج می باشد.

براساس ماده 195 ، قانون تجارت به منظور آغاز فعالیت قانونی اقتصادی به ثبت رساندن شرکت مستلزم آغاز فعالیت و هم چنین پیروی کننده قانون و مقررات ثبت شرکت ها در کرج می باشد.

ثبت شرکت در کرج دربردارنده مزیت های گسترده ای از لحاظ روابط میان شرکا و هم چنین روابط بین شرکا و مراجعه کنندگان آن ها می باشد که برخی از این مزایا به شرح ذیل می باشد:

 1. وقتی شرکتی در کرج به ثبت می رسد به فعالیت اقتصادی اشخاص اعتبار خاصی را اعطا می نماید و سبب می گردد تا از نظر اشخاص به منظور همکاری جلب گردد.
 2. ثبت شرکت در کرج نشان دهنده این می باشد که به منظور ایجاد این شخصیت حقوقی دقت های لازم از جانب مرجع های مربوطه صورت گرفته است و در آن مقررات و قوانین رعایت شده است و فعالیت این مجموعه در قالب قانون است بنابراین سبب به وجود آمدن احساس اطمینان در مشتریان می گردد.
 3. از حیث به وجود آمدن اعتماد در معامله کنندگان شرکت، ثبت شرکت در کرج دربردارنده اهمیت بسیار زیادی می باشد چون شخصی که قصد دارد قرارداد مهمی را با شرکتی در کرج منعقد نماید بایستی بداند که سرمایه شرکت تا چه اندازه ای می باشد و اختیار مدیران شرکت تا چه حدی و حدودی می باشد و در نهایت قدرت و توانایی این شخصیت حقوقی چه اندازه ای می باشد.

مزایای ثبت شرکت در کرج

به همین دلیل به منظور دست یافتن به کسب و کار و فعالیت اقتصادی پهناور و قانون مدار ثبت شرکت در کرج تنها امر مهم نمی باشد بلکه از الزامات و ضروریات می باشد.با عنایت به آشنایی و مزیت های ثبت شرکت بعضی از مهم ترین و با اهمیت ترین باید ها و نبایدهای ثبت شرکت در کرج به شرح ذیل می باشد:

 1. تمامی افراد حقیقی و حقوقی اعم از ایرانی یا غیر ایرانی در صورتی که شرایط لازم را داشته باشند قادر می باشند شرکتی را در کرج به ثبت برسانند.
 2. دربرداشتن سوپیشینه افراد مانع و یا نقصی به منظور ثبت شرکت در کرج نمی باشد  بلکه تنها نمی توانند جزئی از هیئت مدیره و مدیرعامل و بازرسین باشند.
 3. با رعایت نمودن قواعد و ضوابط اشخاص غیر ایرانی قادر می باشند بدون این که شریک ایرانی داشته باشند در کشور ایران به شکل 100در صد شرکتی را در کرج به ثبت برسانند.
 4. چند شرکت با هم می توانند بدون وجود اشخاص حقیقی شرکت مستقلی ثبت نمایند.

هر شرکتی که در کشور ایران تشکیل و راه اندازی می شود مقر اصلی آن در کشور ایران می باشد و سرشت ایرانی شمرده می شود.کلیه شرکت های خارجی که قصد داشته باشند در کشور ایران به کارهای تجاری،صنعتی،اداری بپردازند بایستی در اداره ثبت اسناد تهران ثبت شده باشد.

براساس قانون تجاری ایران اشخاص قادر می باشند با عنایت به نوع فعالیت و کسب و کار و فعالیت خود و هم چنین روابط میان شرکا و مشتریان یکی از انواع شرکت های هفت گانه متداول که به شرح ذیل می باشد را انتخاب نمایند و به ثبت برسانند :

 1. شرکت سهامی.
 2. شرکت با مسئولیت محدود.
 3. شرکت تضامنی.
 4. شرکت مختلط غیر سهامی.
 5. شرکت نسبی.
 6. شرکت مختلط سهامی.
 7. شرکت تعاونی تولید و مصرف.

گروه ثبت پایش بهترین راهنمای شما در امور ثبت شرکت در کرج می باشند در صورت بروز هر مشکلی در ثبت شرکت با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کرج

مدارک مورد نیاز به منظور ثبت شرکت در کرج به شرح ذیل می باشد:

 1. رونوشت شناسنامه و کارت کارت ملی ارائه گردد.
 2. گواهی عدم سو پیشینه  ارائه گردد.
 3. درخواست نامه ی شرکت ارائه گردد.
 4. دو رونوشت از شرکت نامه ارائه گردد.
 5. دو رونوشت از اساسنامه شرکت ارائه گردد.
 6.  صورت جلسه مجمع عمومی در دو رونوشت ارائه گردد.
 7. اخذ جواز در صورتی که موضوع شرکت به مجوز نیاز دارد بایستی جواز دریافت و ارائه گردد.

باید کلیه امور ثبت شرکت در کرج را در اداره ثبت شرکتها در سامانه اینترنتی آن انجام دهید که در این صورت می توانید به مطالعه مقاله مراحل ثبت شرکت در کرج مراجعه کرده و اطلاعات خود را تکمیل نمایید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
کمترین زمان برای ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

ثبت پایش

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

پاسخگویی 24 ساعته برای ثبت برند در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.