ثبت شرکت در سنندج

فعالان اقتصادی برای توسعه و گسترش فعالیت های خود در دنیای امروزی و رسمیت شناختن و داشتن مهر اختصاصی برای عقد و بستن قرار دادهای بزرگ می توانند شرکت را ثبت نمایند . با ثبت شرکت است میتوان شماره ثبت و شناسه ملی به آن تعلق گرفته و در قرار داد های خود عنوان کنند . برای تشکیل و ثبت شرکت باید اساسنامه ای را تنظیم کرده که در آن نوع فعالیت شرکت و هم چنین تعداد اعضا به همراه سمت آنها قید گردد این اساسنامه بر اساس قوانین تجارت تنظیم می گردد .

برای تشکیل شرکت الزامی است تعداد افراد بالای 2 نفر باشد و برای شروع باید سرمایه ای را در نظر گرفت .

هنگام ثبت شرکت تمام جزئیات از جمله: اسم شرکت، نوع شرکت، اساسنامه شرکت، تعداد شرکا، یا سهامداران شرکت، مقدار سرمایه شرکت، موضوع فعالیت شرکت، محل شرکت و... در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری مورد بررسی قرار می‌گیرد و پس از تائید جهت اطلاع عموم در روزنامه رسمی کشور آگهی می‌شود.

 شرایط ثبت شرکت در سنندج

همانطور که در بالا به آن اشاره شد فعالیتهای تجاری که در سنندج برای رسمیت یافتن اقدام به ثبت شرکت می زنند باید از قوانین و مقرارت تجارت پیروی کنند . البته شایان ذکر است که ثبت شرکت در سنندج در صورتی امکان پذی است که شرایطی را از قبل دارا باشد بدین صورت که :

شرایط سن قانونی بالای 18 سال

دارا بودن سرمایه اولیه بالای 1 میلیون ریال

تعداد اعضای اصلی بالای 2 نفر باشند .

زمان ، هزینه ، قیمت ثبت شرکت در سنندج

زمان مورد نیاز ثبت شرکت در سنندج باتوجه به مواردی متغییر می باشد .  این زمان بستگی به نوع قالب ثبتی هم چنین نوع فعالیت شرکت دارد بعنی بدین صورت که ثبت شرکت با مسئولیت محدود و هم چنین ثبت شرکت با سهامی خاص زمان ثبت آنها متغییر می باشد .معمولا زمانی که باید در نظر گرفت از 30 تا 35 روزکاری می باشد .

هزینه های دولتی ثبت شرکت در سنندج متغییر است زیرا در هر مرحله از ثبت باید هزینه هایی را به حساب دولت پرداخت نمایید این هزینه ها از حق الثبت گرفته تا هزینه های پرداخت روزنامه و صدورا"هی را شامل می شود .

برای کسب اطلاع بیشتر در زمینه زمان و هزینه های ثبت شرکت در سنندج می توانید از متخصصان و مشاوران ثبت پایش راهنمایی لازم را دریافت نمایید .

مدارک ثبت شرکت در سنندج  

ارائه مدارک شناسایی کلیه اعضاء هیئت مدیره با توجه به نوع قالب ثبتی که شامل کپی کارت ملی و شناسنامه می باشد . اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و چنانچه موضوع فعالیت نیازمند مجوز باشد ارائه مجوز از ارگانهای دولتی الزامی می باشد.

مراحل ثبت شرکت در سنندج

  ثبت شرکت توسط متقاضی :

در ابتدا می بایست موضوع فعالیت خود را مشخص کرده و اوراق شرکت را بر اساس اطلاعات اولیه شرکت کامل نمایید توجه داشته باشید برای تنظیم این اوراق باید از اشخاص متخصص و مجرب راهنمایی بگیرید. سپس نوبت به آن می رسد که از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای سنندج اقدام به ثبت شرکت کرده و کلیه مراحل این سامانه را با دقت و به صورت صحیح کامل نمایید. توجه داشته باشید با انتخاب گزینه تایید نهایی امکان ویرایش وجود ندارد.

  ثبت شرکت توسط موسسه ثبت پایش :

در ابتدا کارشناسان پایش مشاوره ای کارآمد و رایگان را در  این زمینه  به شما متقاضیان ارائه می دهند. بعد از تکمیل مدارک از جانب متقاضی ، مشاوران موضوع فعالیت شرکت شما را به صورت کاملا تخصصی تنظیم و تدوین می نمایند.

در وهله بعد نوبت به ثبت سامانه ای شرکت و ثبت تغییرات شرکت در سنندج از طریق سامانه ثبت شرکتها  می رسد .کارشناسان مجرب و متخصص ما اطلاعات درخواستی در سامانه را وارد کرده و اوراق اساسی شرکت ( اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه ، متن صورتجلسه ) را تنظیم می نمایند. بعد از تایید نام شرکت و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکت سنندج وکلای ما روند ثبتی پرونده شما را در اداره مربوطه پیگیری می نمایند و بعد از گذشت 15 الی 20 روز کاری آگهی تاسیس شرکت انتشار می یابد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سنندج 

با افزایش فعالیتهای تجاری گامی محکم و موثر برداشتن در این زمینه یک امر بسیار حیاتی می باشد و ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سنندج یکی از اولین گام ها در این زمینه می باشد. این قالب ثبتی با حداقل دو شریک بالای 18 سال تاسیس میگردد که می بایست عضو هیئت مدیره نیز باشند.

توجه داشته باشید انتخاب مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره در شرکت با مسئولیت محدود الزامی می باشد و میزان سرمایه نباید از 1.000.000 ریال کمتر باشد و این سرمایه به صورت لفظی می باشد. شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت با کارشناسان ثبت پایش در تماس باشید.

ثبت شرکت سهامی خاص در سنندج 

 فعالان اقتصادی برای ارائه خدمات بهتر می بایست فعالیتهایی را انجام دهند که توانایی های خود را افزایش دهند ثبت یک شرکت سهامی خاص در سنندج میتواند از مهمترین فعالیتها در این زمینه باشد .در این قالب ثبتی میزان تعهد سهامداران با توجه به سهامشان در شرکت می باشد اعضاء تشکیل دهنده این شرکتها برخلاف شرکت با مسئولیت محدود سه نفر شریک بالای 18سال و 2 نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشد که انتخاب این بازرسین الزامی می باشد و می بایست 35% از سرمایه اولیه شرکت خود را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند.

مدت تصدی اعضاء هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص دو سال و بازرسین آنها یک سال می باشد. شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند درسنندج با کارشناسان ثبت پایش در تماس باشید.

ثبت شرکت تولیدی و صنعتی ، خدماتی ، پیمانکاری ، عمرانی و ساختمانی در سنندج 

یکی از متداول ترین موضوعات فعالیت شرکت ، فعالیتهایی با عنوان پیمانکاری ، خدماتی و تولیدی می باشد این فعالیتها هم در قالب شرکت با مسئولیت محدود و هم در قالب شرکت سهامی خاص به ثبت می رسند که با توجه به میزان فعالیت انتخاب قالبهای ثبتی متفاوت می باشد.

اما توجه داشته باشید در صورتی که قصد دارید در مناقصات شرکت کرده و فعالیتهای گسترده ای در این زمینه داشته باشید پیشنهاد میگردد با توجه به سطح گسترده ای تعهدات شرکت سهامی خاص در این قالب را  به ثبت برسانید. کارشناسان و مشاوران موسسه حقوقی پایش با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت موسسات غیرتجاری در سنندج 

قانون گذار در مقابل شرکتهای تجاری که مشغول به انجام امور بازرگانی و تجاری هستند ارگان های دیگری را در نظر گرفته است که همانند شرکتها دارای شخصیت حقوقی هستند اما به امور غیرتجاری از جمله : امور ادبی ، علمی و فعالیت های خیریه و... مشغول هستند که به آنها موسسات غیرتجاری می گویند. این موسسات به دو گروه انتفاعی و غیرانتفاعی تقسیم میگردند 

موسسات غیر انتفاعی : موسساتی که به منظور استفاده از سود و زیان اعضا تاسیس نمی گردد. مثل: انجمن‌های اسلامی، علمی، ادبی و...
موسسات  انتفاعی : موسساتی که قصد دارند از منافع و سود زیان حاصله استفاده نمایند مثل: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

انواع شرکتهای تجاری در سنندج

 • ثبت شرکت بازرگانی در سنندج
 • ثبت شرکت پیمانکاری در سنندج
 • ثبت شرکت خدماتی در سنندج
 • ثبت شرکت گردشگری در سنندج
 • ثبت شرکت ساختمانی در سنندج
 • ثبت شرکت عمرانی در سنندج
 • ثبت شرکت تولیدی در سنندج
 • ثبت شرکت صنعتی در سنندج
 • ثبت شرکت دانش بنیان در سنندج
 • ثبت شرکت معماری در سنندج

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها استان کردستان

 • ثبت شرکت در مریوان
 • ثبت شرکت در بانه
 • ثبت شرکت در سقز
 • ثبت شرکت در قروه
 • ثبت شرکت در بیجار
 • ثبت شرکت در کامیاران
 • ثبت شرکت در دیواندره
 • ثبت شرکت در سروآباد

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
کمترین زمان برای ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

ثبت پایش

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

پاسخگویی 24 ساعته برای ثبت برند در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.