ثبت شرکت در شهرکرد

در زمانی که دو و یا چند نفر از اشخاص حقیقی برای ارتقا نوع فعالیت خود تعهدی و پیمانی را بین یکدیگر می بندند و این مشارکت را بر مبنای قرار گذاشتن سرمایه و همچنین تقسیم بندی سود سرمایه ای که حاصل از این مشارکت می باشد . می توان بدین منظور ثبت شرکت خود را در شهرکرد انجام دهند . بدین منظور برای تأسیس و به ثبت نمودن شرکت خود با انتخاب قالب ثبتی و نوع فعالیت و هم چنین انتخاب نام مناسب و تعیین اعضا و سمت آنها در اداره ثبت شرکتها ثبت نمایند .

شرایط ثبت شرکت در شهر کرد

برای ثبت شرکت در شهرکرد باید مطابق با قوانین و مقرارتی این ثبت را انجام داد قانون تجارت برای فعالان تجاری که در این راستا هستند و می خواهند اقدام به تأسیس و ثبت شرکت کنند مقراراتی را تنظیم کرده است

برای ثبت شرکت باید شرایط سنی اعضا و مؤسسین بالای سن قانونی 18 سال باشد .

سرمایه اولیه باید 1 میلیون ریال باشد .

تعداد اعضا و شرکت و یا سهامداران شرکت باید از 2 و یا چند نفر باشد .

شرکت را می توان بر اساس نوع فعالیت در 7قالب ثبتی به استناد قانون تجارت به ثبت نمود . از جمله :

 شرکتهای سهامی ( خاص و عام ) ، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت تضامنی ، شرکت تعاونی ، شرکت نسبی ، شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی  به اختصار توضیحاتی در این خصوص می دهیم.

شایان ذکر است که برای ثبت شرکت در شهرکرد باید هزینه های دولتی را پرداخت نمایید البته این هزینه ها و تعرفه بر اساس نوع فعالیت آنها و قالب ثبتی متغییر می باشد و هر مرحله از ثبت بجز حق الثبت مبالغی نیز باید پرداخت نمایید . برای اطلاع از این هزینه می توانید با کارشناسان و مشاوران ثبتی پایش در تماس باشید.

زمان ثبت شرکت بر اساس مفاد و قوانین تجارت برای هز قالب ثبتی یکسان نمی باشد و زمان ثبت شرکت در شهرکرد بسته به نوع قعالیت و حتی نام انتخابی شرکت متغییر می باشد .

مدارک ثبت شرکت در شهر کرد 

برای ثبت شرکت در شهرکرد بعد از تنظیم اساسنامه برای ثبت و تأسیس مستلزم ارائه مدارکی به اداره ثبت شرکتها می باشید از جمله اینکه :

 • مدارک هویتی کارت ملی و شناسنامه
 • اخذ و ارائه گواهی عدم سوء پیشینه برای اعضا و مؤسسین
 • ارائه مجوز فعالیت از ارگانهای دولتی
 • ارائه وکالتنامه برای وکیل و یا نماینده قانونی در صورت وجود

مراحل ثبت شرکت در شهرکرد

  ثبت شرکت توسط متقاضی :

در ابتدا می بایست موضوع فعالیت خود را مشخص کرده و اوراق شرکت را بر اساس اطلاعات اولیه شرکت کامل نمایید توجه داشته باشید برای تنظیم این اوراق باید از اشخاص متخصص و مجرب راهنمایی بگیرید. سپس نوبت به آن می رسد که از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای شهر کرد اقدام به ثبت شرکت کرده و کلیه مراحل این سامانه را با دقت و به صورت صحیح کامل نمایید. توجه داشته باشید با انتخاب گزینه تایید نهایی امکان ویرایش وجود ندارد.

  ثبت شرکت توسط موسسه ثبت پایش :

در ابتدا کارشناسان پایش مشاوره ای کارآمد و رایگان را در  این زمینه  به شما متقاضیان ارائه می دهند. بعد از تکمیل مدارک از جانب متقاضی ، مشاوران موضوع فعالیت شرکت شما را به صورت کاملا تخصصی تنظیم و تدوین می نمایند. در وهله بعد نوبت به ثبت سامانه ای شرکت و ثبت تغییرات شرکت در شهر کرد از طریق سامانه ثبت شرکتها  می رسد .

کارشناسان مجرب و متخصص ما اطلاعات درخواستی در سامانه را وارد کرده و اوراق اساسی شرکت ( اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه ، متن صورتجلسه ) را تنظیم می نمایند. بعد از تایید نام شرکت و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکت شهر کرد وکلای ما روند ثبتی پرونده شما را در اداره مربوطه پیگیری می نمایند و بعد از گذشت 15 الی 20 روز کاری آگهی تاسیس شرکت انتشار می یابد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهر کرد 

با افزایش فعالیتهای تجاری گامی محکم و موثر برداشتن در این زمینه یک امر بسیار حیاتی می باشد و ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهر کرد یکی از اولین گام ها در این زمینه می باشد. این قالب ثبتی با حداقل دو شریک بالای 18 سال تاسیس میگردد که می بایست عضو هیئت مدیره نیز باشند.

توجه داشته باشید انتخاب مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره در شرکت با مسئولیت محدود الزامی می باشد و میزان سرمایه نباید از 1.000.000 ریال کمتر باشد و این سرمایه به صورت لفظی می باشد. شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت با کارشناسان ثبت بین الملل در تماس باشید.

ثبت شرکت سهامی خاص در شهر کرد 

 فعالان اقتصادی برای ارائه خدمات بهتر می بایست فعالیتهایی را انجام دهند که توانایی های خود را افزایش دهند ثبت یک شرکت سهامی خاص در شهر کرد میتواند از مهمترین فعالیتها در این زمینه باشد .در این قالب ثبتی میزان تعهد سهامداران با توجه به سهامشان در شرکت می باشد اعضاء تشکیل دهنده این شرکتها برخلاف شرکت با مسئولیت محدود سه نفر شریک بالای 18سال و 2 نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشد که انتخاب این بازرسین الزامی می باشد و می بایست 35% از سرمایه اولیه شرکت خود را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند.

مدت تصدی اعضاء هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص دو سال و بازرسین آنها یک سال می باشد. شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند درشهر کرد با کارشناسان ثبت پایش در تماس باشید.

ثبت موسسات غیرتجاری در شهر کرد 

قانون گذار در مقابل شرکتهای تجاری که مشغول به انجام امور بازرگانی و تجاری هستند ارگان های دیگری را در نظر گرفته است که همانند شرکتها دارای شخصیت حقوقی هستند اما به امور غیرتجاری از جمله : امور ادبی ، علمی و فعالیت های خیریه و... مشغول هستند که به آنها موسسات غیرتجاری می گویند. این موسسات به دو گروه انتفاعی و غیرانتفاعی تقسیم میگردند 

موسسات غیر انتفاعی : موسساتی که به منظور استفاده از سود و زیان اعضا تاسیس نمی گردد. مثل: انجمن‌های اسلامی، علمی، ادبی و...
موسسات  انتفاعی : موسساتی که قصد دارند از منافع و سود زیان حاصله استفاده نمایند مثل: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

انواع شرکتهای تجاری در شهرکرد

 • ثبت شرکت بازرگانی در شهرکرد
 • ثبت شرکت پیمانکاری در شهرکرد
 • ثبت شرکت خدماتی در شهرکرد
 • ثبت شرکت گردشگری در شهرکرد
 • ثبت شرکت ساختمانی در شهرکرد
 • ثبت شرکت عمرانی در شهرکرد
 • ثبت شرکت تولیدی در شهرکرد
 • ثبت شرکت صنعتی در شهرکرد
 • ثبت شرکت دانش بنیان در شهرکرد
 • ثبت شرکت معماری در شهرکرد

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها استان چهار محال و بختیاری

 • ثبت شرکت در بروجن
 • ثبت شرکت در فرخ شهر
 • ثبت شرکت در فارسان
 • ثبت شرکت در لردگان
 • ثبت شرکت در اردل
 • ثبت شرکت در کوهرنگ

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
کمترین زمان برای ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

ثبت پایش

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

پاسخگویی 24 ساعته برای ثبت برند در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.