ثبت شرکت در زاهدان

برای شروع کسب و کار رسمی ، اساسی ترین مرحله ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها می باشد .

زمانی که دو و یا چند نفر که اهداف و تجربه و توانمندیهای خود را در کنار هم به اشتراک میگذارند تا در رسیدن به آن سود و منفعت مورد نظر تلاش کنند به نوعی می توانند شرکت را ثبت نمایند . در اداره ثبت شرکت ها الزامی است کلیه مفاد اساسنامه و صورتجلسه و قالب ثبتی شرکت و میزان سرمایه و تعداد اعضا ثبت شود .

 شرایط ثبت شرکت در زاهدان

بر اساس ضوابط و شرایط اشخاصی که متقاضیان ثبت شرکت در زاهدان هستند باید مطابق شرایط و قوانین مصوبه اقدام به ثبت در اداره ثبت شرکتها کنند . بدین منظور قانون تجارت شرایطی را برای متقاضیان در نظر گرفته است .از جمله :

سرمایه اولیه برای ثبت شرکت باید از 1 میلیون ریال بیشتر باشد

شرایط سنی اعضا و شرکا و حتی مؤسس باید از سن 18 سال بالاتر باشد .

در زمان تأسیس شرکت 35 درصد از مبلغ سرمایه را به حساب خود شرکت نزد بانک بسپارند و برای آن گواهی اخذ نمایند .

شرکتها با توجه به موضوع فعالیت به 7 قالب ثبتی تقسیم میگردند که از رایج ترین آنها ثبت شرکت با مسئولیت محدود در زاهدان و شرکت سهامی خاص در زاهدان می باشد.

 قالب ثبتی شرکتها به استناد قانون تجارت به شرح ذیل می باشد: شرکتهای سهامی ( خاص و عام ) ، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت تضامنی ، شرکت تعاونی ، شرکت نسبی ، شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی  به اختصار توضیحاتی در این خصوص می دهیم.

زمان ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها معمولا 20 الی 30 روز کاری می باشد البته البته این زمان برای همه قالب های ثبتی ثابت نمی باشد و متغیر است .

برای رسمیت یافتن شرکت در زاهدان باید هزینه های دولتی پرداخت شود . این هزینه ها بسته به نوع قالب ثبتی و هم چنین نوع فعالیت شرکت و حتی نام انتخابی شرکت متغییر می باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه های دولتی ثبت شرکت در زاهدان می توانید از متخصصان و مشاوران مجرب پایش اطلاعات لازم را کسب نمایید فقط با یک تماس تلفنی

مدارک ثبت شرکت در زاهدان

 • ارائه کارت ملی و شناسنامه اعضا و مؤسسین ( برابر اصل )
 • اخذ گواهی عدم سوء پیشینه برای کلیع اعضا و مؤسسین
 • مجوز فعالیتهای شرکت در صورتی که فعالیت شرکت مستلزم ارائه مجوز باشد اخذ آن از ارگانهای مربوطه
 • ارائه اوراق اساسی شرکت تنظیم و تدوین اساسنامه ، شرکتنامه و..
 • ارائه وکالتنامه در صورتی که امور ثبت را وکیل قانونی به عهده داشته باشد

مراحل ثبت شرکت در زاهدان

  ثبت شرکت توسط متقاضی :

در ابتدا می بایست موضوع فعالیت خود را مشخص کرده و اوراق شرکت را بر اساس اطلاعات اولیه شرکت کامل نمایید توجه داشته باشید برای تنظیم این اوراق باید از اشخاص متخصص و مجرب راهنمایی بگیرید. سپس نوبت به آن می رسد که از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای زاهدان اقدام به ثبت شرکت کرده و کلیه مراحل این سامانه را با دقت و به صورت صحیح کامل نمایید. توجه داشته باشید با انتخاب گزینه تایید نهایی امکان ویرایش وجود ندارد.

  ثبت شرکت توسط موسسه ثبت پایش :

در ابتدا کارشناسان پایش مشاوره ای کارآمد و رایگان را در  این زمینه  به شما متقاضیان ارائه می دهند. بعد از تکمیل مدارک از جانب متقاضی ، مشاوران موضوع فعالیت شرکت شما را به صورت کاملا تخصصی تنظیم و تدوین می نمایند. در وهله بعد نوبت به ثبت سامانه ای شرکت و ثبت تغییرات شرکت در زاهدان از طریق سامانه ثبت شرکتها  می رسد .

کارشناسان مجرب و متخصص ما اطلاعات درخواستی در سامانه را وارد کرده و اوراق اساسی شرکت ( اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه ، متن صورتجلسه ) را تنظیم می نمایند. بعد از تایید نام شرکت و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکت زاهدان وکلای ما روند ثبتی پرونده شما را در اداره مربوطه پیگیری می نمایند و بعد از گذشت 15 الی 20 روز کاری آگهی تاسیس شرکت انتشار می یابد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در زاهدان 

با افزایش فعالیتهای تجاری گامی محکم و موثر برداشتن در این زمینه یک امر بسیار حیاتی می باشد و ثبت شرکت با مسئولیت محدود در زاهدان یکی از اولین گام ها در این زمینه می باشد.

این قالب ثبتی با حداقل دو شریک بالای 18 سال تاسیس میگردد که می بایست عضو هیئت مدیره نیز باشند. توجه داشته باشید انتخاب مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره در شرکت با مسئولیت محدود الزامی می باشد و میزان سرمایه نباید از 1.000.000 ریال کمتر باشد و این سرمایه به صورت لفظی می باشد.

شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت با کارشناسان ثبت پایش در تماس باشید.

ثبت شرکت سهامی خاص در زاهدان 

 فعالان اقتصادی برای ارائه خدمات بهتر می بایست فعالیتهایی را انجام دهند که توانایی های خود را افزایش دهند ثبت یک شرکت سهامی خاص در زاهدان میتواند از مهمترین فعالیتها در این زمینه باشد .

در این قالب ثبتی میزان تعهد سهامداران با توجه به سهامشان در شرکت می باشد اعضاء تشکیل دهنده این شرکتها برخلاف شرکت با مسئولیت محدود سه نفر شریک بالای 18سال و 2 نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشد که انتخاب این بازرسین الزامی می باشد و می بایست 35% از سرمایه اولیه شرکت خود را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند.

مدت تصدی اعضاء هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص دو سال و بازرسین آنها یک سال می باشد. شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند درزاهدان با کارشناسان ثبت پایش در تماس باشید.

ثبت شرکت تولیدی و صنعتی ، خدماتی ، پیمانکاری ، عمرانی و ساختمانی در زاهدان 

یکی از متداول ترین موضوعات فعالیت شرکت ، فعالیتهایی با عنوان پیمانکاری ، خدماتی و تولیدی می باشد این فعالیتها هم در قالب شرکت با مسئولیت محدود و هم در قالب شرکت سهامی خاص به ثبت می رسند که با توجه به میزان فعالیت انتخاب قالبهای ثبتی متفاوت می باشد.

اما توجه داشته باشید در صورتی که قصد دارید در مناقصات شرکت کرده و فعالیتهای گسترده ای در این زمینه داشته باشید پیشنهاد میگردد با توجه به سطح گسترده ای تعهدات شرکت سهامی خاص در این قالب را  به ثبت برسانید. کارشناسان و مشاوران موسسه حقوقی پایش با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت موسسات غیرتجاری در زاهدان 

قانون گذار در مقابل شرکتهای تجاری که مشغول به انجام امور بازرگانی و تجاری هستند ارگان های دیگری را در نظر گرفته است که همانند شرکتها دارای شخصیت حقوقی هستند اما به امور غیرتجاری از جمله : امور ادبی ، علمی و فعالیت های خیریه و... مشغول هستند که به آنها موسسات غیرتجاری می گویند. این موسسات به دو گروه انتفاعی و غیرانتفاعی تقسیم میگردند .

موسسات غیر انتفاعی : موسساتی که به منظور استفاده از سود و زیان اعضا تاسیس نمی گردد. مثل: انجمن‌های اسلامی، علمی، ادبی و...
موسسات  انتفاعی : موسساتی که قصد دارند از منافع و سود زیان حاصله استفاده نمایند مثل: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

انواع شرکتهای تجاری در زاهدان

 • ثبت شرکت بازرگانی در زاهدان
 • ثبت شرکت پیمانکاری در زاهدان
 • ثبت شرکت خدماتی در زاهدان
 • ثبت شرکت گردشگری در زاهدان
 • ثبت شرکت ساختمانی در زاهدان
 • ثبت شرکت عمرانی در زاهدان
 • ثبت شرکت تولیدی در زاهدان
 • ثبت شرکت صنعتی در زاهدان
 • ثبت شرکت دانش بنیان در زاهدان
 • ثبت شرکت معماری در زاهدان

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها استان سیستان و بلوچستان

 • ثبت شرکت در ایرانشهر
 • ثبت شرکت در چابهار
 • ثبت  شرکت در زابل
 • ثبت شرکت در خاش
 • ثبت شرکت در سراوان
 • ثبت شرکت در کنارک
 • ثبت شرکت در سرباز
 • ثبت شرکت در نیک شهر
 • ثبت شرکت در زابل

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
کمترین زمان برای ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

ثبت پایش

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

پاسخگویی 24 ساعته برای ثبت برند در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.