ثبت برند


استعلام برند قبل از ثبت

امروزه انتخاب علائم تجاری یا برند بسیار سخت تر از گذشته شده است،چرا که حجم برندهای ثبت شده در اداره مالکیت صنعتی در دهه های اخیر به طور چشمگیری افزایش یافته است.چنانچه برندی قبلاَ به ثبت رسیده باشد دیگر قابلیت ثبت را ندارد.بدین منظور،جهت پیشگیری از رد برند، قبل از ثبت می بایست از برند مورد
دی-18-1399
بیشتر

ثبت برند لاتین

وقتی شما برند خود را به صورت لاتین ثبت می کنید این امکان برای شما فراهم می شود تا بتوانید در بازار بین الملل به موفقیت دست یابید و به صورت یک عامل مهم محصولات خود را در سطح بین المللی معرفی کنید.
دی-16-1399
بیشتر

ثبت برند فارسی

برند فارسی برندی می باشد که بایستی در یکی از فرهنگ های معتبر فارسی از قبیل فرهنگ دهخدا وجود داشته باشد.در صورتی که این چنین نباشد برندی که معنای غیرفارسی داشته باشد اما به صورت فارسی نوشته شود هم جز برند غیرفارسی شمرده می شود.
دی-13-1399
بیشتر

ثبت برند چای

در صورت ثبت برند به صورت قانونی آن برند به شکل انحصاری به شما تعلق خواهد گرفت و دیگر اشخاص ثالث اجازه ی استفاده از آن را نخواهند داشت.
آذر-10-1399
بیشتر

برند تجاری

به هر گونه اسم ، اصطلاح ، نشانه ، طرح یا ترکیبی از آن ها که جهت معرفی و شناساندن کالاها و خدمات یک فروشنده یا گروهی از آن ها از محصولات رقیبان به کار برده می شود برند تجاری می گویند.
آبان-12-1399
بیشتر

مراحل ثبت علامت تجاری در کرج

از آن جایی که علامت تجاری در کرج معرفی کننده تاجر می باشد در دنیای امروز اهمیت اقتصادی بسیارزیادی پیدا کرده است در این مقاله میتوانید به مطالعه مقاله مراحل ثبت علامت تجاری در کرج بپردازید.
اردیبهشت-25-1398
بیشتر

نقل و انتقال برند در کرج

مطابق قانون تجارت واگذاری و نقل و انتقال برند ثبت شده در کرج ممکن می باشد و صاحب علامت می‌تواند آنرا به دیگری انتقال دهد. در این مقاله به نکات مهم و مدارکی که برای نقل وانتقال نیاز می باشد پرداخته می شودو لطفا مطالعه نمایید .
اردیبهشت-19-1398
بیشتر

برند سازی شخصی چیست

محتوای برند سازی شخصی این می باشد که از خود محصول پیروزی به دست نمی آید بدین معنا که مشخص کننده موفقیت و عدم موفقیت محصولی ماهیت و وجود آن می باشد.
اسفند-20-1397
بیشتر

دلایل ثبت برند در کرج

دلایلی که ما برای ثبت برند درکرج می توانیم نام ببریم عبارتست از استفاده انحصاری از برند،سلب حق کپی برداری یا سوء استفاده دیگران،بی نتیجه ماندن سرمایه گذاری شخص یاشرکت صاحب برند به دلیل گمراه کردن مردم به وسیله افراد سودجو،ثبت برند جهت ضمانت فعالیت تجاری و پایداری آن ضروری است.
اسفند-19-1397
بیشتر

تمدید علامت تجاری در کرج

درخواست تمدید ثبت علامت تجاری در کرج وقتی پذیرفته می شود که هزینه تمدید پرداخت شده باشد.
اسفند-18-1397
بیشتر

اظهارنامه ثبت برند

ثبت برند نیازمند ارائه اظهارنامه به مرجع ثبت می باشد.به سبب ماده 106 اظهارنامه ثبت برند می بایست در دو رونوشت و در فرم مخصوص و به زبان فارسی تنظیم گردیده باشد و بعد از قید تاریخ،به وسیله درخواست کننده یا نماینده قانونی او امضا گردد.به منظور کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
اسفند-13-1397
بیشتر

اهمیت ثبت برند و نام تجاری در کرج

به ثبت رسانیدن برند و علامت تجاری در کرج مطابق مقررات و قوانین مربوطه به دارنده آن اعم از شخص حقیقی یا حقوقی حق انحصاری می دهد
اسفند-4-1397
بیشتر

هدف از ثبت برند در کرج

در حقیقت یک برند در کرج ، تعهد دائمی یک فروشنده برای ارائه ی مجموعه ای از ویژگی ها و مزایا و خدمات خاص به خریداران است در این مقاله به اهداف ثبت برند در کرج می پردازیم لطفا مطالعه نمایید
اسفند-1-1397
بیشتر

شرایط ثبت علامت تجاری در کرج

در جهت ثبتعلامت تجاری در کرج باید شرایطی را نیز در نظر گرفت که در این مقاله به شرایط ثبت علامت تجاری در کرج می پردازیم لطفا مطالعه نمایید .
بهمن-13-1397
بیشتر

مدارک ثبت برند در کرج

برای طی کردن مراحل ثبت برند در کرج نخست نیاز است تا مدارکی را آماده کنید در این مقاله از مدارک اشخاص حقیقی و حقوقی در کرج توضیحات لازم داده شده است لطفا مطالعه نمایید
بهمن-9-1397
بیشتر
کمترین زمان برای ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

ثبت پایش

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

پاسخگویی 24 ساعته برای ثبت برند در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.