منو و صفحه اصلی


ورود و خروج شریک

در کلیه شرکت ها اعم از(مسئولیت محدود، نسبی، تضامنی و... به غیر از سهامی خاص) در صورتی که شخص یا اشخاصی به هر دلیلی مایل به همکاری با شرکت نباشند و بجای آنها شخص یا اشخاص دیگری بخواهند به شرکت اضافه شوند، ورود و خروج شریک گفته می شود. در این مقاله انواع ورود و خروج شریک و مراحل ثبت آن بیان شده است.
اردیبهشت-23-1397
بیشتر

دفاتر پلمپ تجاری

به موجب قانون،کلیه شرکت ها و یا موسساتی که در اداره ثبت به ثبت می رسند، مکلف اند اقدام به گرفتن دفتر پلمپ شده نمایند.این دفاتر شامل روزنامه، دفتر کل و دارایی می باشد.
اردیبهشت-23-1397
بیشتر

ثبت اظهارنامه مالیاتی شرکت

اظهارنامه عملکرد در واقع کارنامه مالی سالیانه اشخاص حقیقی و حقوقی است که جهت محاسبه مالیات یک سال شرکت یا شخص به اداره امور مالیاتی ارائه می گردد.
اردیبهشت-23-1397
بیشتر

ثبت صورتجلسه تغییرات موسسه

موسسات غیرتجاری همانند شرکتها در بسیاری از مواقع نیاز به تغییرات دارند و برایانجام این تغییرات باید صورتجلسه تغییرات تنظیم نمود.در این مقاله به بررسی تغییرات موسسه پرداخته . نحوه انجام هر یک از تغییرات را اعلام خواهیم کرد.
اردیبهشت-23-1397
بیشتر

ثبت آنلاین برند

برای اینکه بتوانیم یک برند به ثبت برسانیم، باید از نحوه انتخاب اسم برند، استعلام آن و نحوه ثبت آنلاین آن اطلاعات لازم و کافی داشته باشیم. در این مقاله سعی کرده ایم اطلاعات جامعی برای شما در نظر بگیریم.
اردیبهشت-23-1397
بیشتر

افزایش سرمایه شرکت

شرکت برای رفع نیازهای مالی خود راه های گوناگونی را در پیش رو دارد که مهم ترین آن ها دریافت وام از اشخاص، به ویژه بانک ها و موسسات مالی – اعتباری، انتشار اوراق مشارکت و امکان پذیر تر از همه طرق موجود، افزایش سرمایه شرکت می باشد. برای همین منظور در این مقاله نحوه افزایش سرمایه شرکت را بررسی می نماییم.
اردیبهشت-23-1397
بیشتر

گواهی ارزش افزوده

گواهی مالیات بر ارزش افزوده به بصورت ۶ ماهه یا یک ساله صادر می شود ( بنا بر تشخیص حوزه مالیات بر ارزش افزوده) که پس از پایان اعتبار آن، بایستی نسبت به تمدید اعتبار از حوزه مالیاتی اقدام شود. خریداران موظفند هنگام پرداخت مبلغ مالیات بر ارزش افزوده در صورتحساب فروشندگان، گواهینامه ثبت نام را از.......
اردیبهشت-23-1397
بیشتر

تغییر و تمدید اعضا هیئت مدیره

پس از ثبت شرکت امکان دارد براساس نیازهای شرکت، سهامداران تصمیم به تغییر یا تمدید اعضا هیئت مدیره شرکت داشته باشند. برای همین منظور در این مقاله به بررسی آن پرداخته ایم.
اردیبهشت-23-1397
بیشتر

ثبت صورتجلسه تغییر آدرس شرکت

عموما پس از ثبت شرکت احتمال تغییر آدرس شرکت زیاد است. برای همین منظورباید بدانیم که برای تغییر آدرس چکار باید کرد. در این مقاله به این مضمون پرداخته ایم.
اردیبهشت-23-1397
بیشتر

نقل و انتقال سهام شرکت

برای انتقال سهام باید یک صورتجلسه توسط شرکا تنظیم شود و به امضای آنها برسد.
اردیبهشت-23-1397
بیشتر

اخذ پروانه بهره برداری

جواز تأسیس مجوزی است که به موجب آن به دارنده جواز اجازه داده می شود در چارچوب طرح مورد تصویب وزارت صنایع و معادن نسبت به احداث واحد تولیدی مورد نظر اقدام کند. در این مقاله نحوه اخذ پروانه بهره برداری کاملا توضیح خواهیم داد.
اردیبهشت-23-1397
بیشتر

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت

برای اینکه بتوانیم تغییرات شرکت خود را به صورت قانونی ثبت نماییم، باید در ابتدا صورتجلسه تغییرات شرکت را تنظیم نماییم. در این مقاله به نحوه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت خواهیم پرداخت.
اردیبهشت-20-1397
بیشتر

ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص

پس از ثبت شرکتهای سهامی خاص، ممکناست نیاز به تغییرات در اطلاعات شرکت باشد. برای همین در این مقاله به بررسی کلیه تغییرات شرکتهای سهامی خاص و مراحل و نحوه ثبت آنها خواهیم پرداخت
اردیبهشت-20-1397
بیشتر

ثبت تغییرات شرکت بامسئولیت محدود

شرکتهای بامسئولیت محدود پس از ثبت در بسیاری از مواقع نیاز به تغییرات خواهند داشت. برای همین منظور پس از تنظیم صورتجلسه تغییرات اقدام به ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت بامسئولیت محدود در اداره ثبت شرکتها خواهیم کرد.
اردیبهشت-20-1397
بیشتر

تعرفه و هزینه ثبت برند

هزینه ی واریزی ثبت برند و علامت تجاری بر حسب حقیقی یا حقوقی بودن متقاضی ثبت علائم تجاری متفاوت می باشد. در این مقاله به بررسی مراحل ثبت برند و هزینه های لازم برای ثبت برند خواهیم پرداخت.
اردیبهشت-20-1397
بیشتر
کمترین زمان برای ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

ثبت پایش

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

پاسخگویی 24 ساعته برای ثبت برند در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.